Prodlužování vlasů

Prodlužování vlasů technikou Great Lengths – nová metoda prodlužování vlasů 

  • je vhodná pro všechny typy vlasů
  • používá přírodní vlasy, které jsou vhodné pro dlouhodobé nošení
  • vytváří vlasové prameny se stejnou orientací struktury vlasů
  • vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům
  • vlasy je možné upravovat standartním způsobem včetně barvení, častého mytí, foukání i žehlení
  • krásné,dlouhé a husté vlasy, necuchají se, vlastní vlasy zůstanou nepoškozené, spoje nebudou viditelné

 

4 převratné přístupy metody Great Lengths :

1. Použití vlasových pramenů té nejvyšší kvality. Great Lengths dováží prameny z indických chrámů. Výzkum totiž ukázal, že evropské a asijské vlasy mají nevhodný profil vlasu pro kvalitní prodlužování. Indické vlasy vypadají po aplikaci velmi přirozeně, jsou krásné a lesklé po celé délce.

2. Pouze vlasy stříhané, nikoliv vyčesávané. Great Lengths pečlivě hlídá, aby vlasy pro prodlužování byly stříhány. Při použití vyčesávaných vlasů se totiž do vlasových pramenů kladou jednotlivé vlasy bez ohledu na orientaci vlasové struktury. Vlasy se pak zacuchávají a znehodnocují vzhled střihu a účesu.

3. Vlasy se neodbarvují, ale pigmentují. Zatímco standartní metody používají nešetrného odbarvování, při metodě Great Lengths jsou vlasy nejprve šetrně zbaveny pigmentu a následně pigmentovány do požadovaného odstínu. Technologicky i časově náročný postup je velmi šetrný k vlasové struktuře, vlasy i po pigmentaci zůstávají přirozeně lesklé a krásné.

4. Revoluční způsob napojení vlasů pomocí keratinu. Keratin je základní prvek vlasů – samotné napojení keratinem je tak mnohem lepší, zůstává pružné.

5 Jednoduchých kroků k vlasům, o kterých jste snila.

 

A jak to u nás funguje?

1. Bezplatná konzultace – vyslechneme si Vaše přání, poradíme Vám správný odstín a délku vlasů a jak o vlasy pečovat. Odpovíme na všechny dotazy.

2. Prodlužování vlasů. Samotná aplikace trvá přibližně 2 h. Metodu Great Lengths smí provádět pouze certifikovaní partneři, aby výsledky prodlužování byly naprosto dokonalé. Na jedno prodloužení používáme 70 – 120 pramenů zvoleného odstínu.

3. Vlasy upravíme do požadovaného tvaru, prodloužené vlasy můžete melírovat nebo podbarvovat.

4. Posledním krokem je, aby jste si své krásné, dlouhé a husté vlasy prohlédla v zrcadle. Po 5 měsících Vás opět přivítáme v kadeřnictví a vlasy „posuneme“. Obnovení vlasů je pro dlouhotrvající efekt důležitý.

Objednejte se na telefonu 736 608 611