Barvení

Matrix – kvalitní vlasová kosmetika

– SoColor Beaty – Permanentní krémová barva

Přináší dlouhotrvající barvy a vynikající krytí bílých vlasů. Ochranné pečující složky dodávají vlasům bohatý lesk.

– ColorSync – Barva tón v tónu

Je první krémová barva bez amoniaku s  patentovaným ceramidovým komplexem, který obnovuje strukturu vlasů a uzdravuje je. Uhlazuje a posiluje je, vyrovnává poréznost. Barva je tedy jednolitá a plná lesku.
Goldwell – Elumen – fyzikální barvy s neomezenými možnostmi

– neobsahují amoniak ani peroxid vodíku
– zlepšuji vlastnosti vlasů

Nejjemnější pigmentace:
Elumen využívá brilantní pigmenty, které jsou obzvláště čisté a dávají vlasům mimořádně zářivý lesk. Takový je výsledek barvy Elumen. Vše se děje bez pomoci chemických látek jako peroxid nebo amoniak. Tyto jedinečné pigmenty navíc pronikají do narušené vlasové struktury a vyhlazují ji.

Barva, která vydrží
Barevné pigmenty barvy Elumen se zachycují do struktury vlasu na bázi elektromagnetické přitažlivosti , a tedy velice šetrně , přitom velice pevně. Čistě fyzikální princip, žádná oxidační chemická reakce.
Proto barva Elumen vydrží mimořádně dlouho a zároveň je absolutně šetrná k vašim vlasům.

Mnohé má své meze – Elumen ne!
Diky tomu, že se barevné pigmenty barvy Elumen zachycují do struktury vlasu na bázi elektromagnetické přitažlivosti, je na podobném principu založeno také její velmi lehké odstranění novým odstraňovačem barvy – Elumen Return.
A to velmi jemně a šetrně bez škodlivých oxidačních nebo redukčních prostředků. Proto je barva Elumen naprosto ideální, abyste bez rizika poškození vašich vlasů vyzkoušeli nové barevné odstíny.

Barvení s ošetřujícím efektem
Elumen kromě vlastního barvení umí víc – ošetřuje vaše vlasy. Porézní vlasy ztrácí lesk a třpyt. Stejně tak jak diamant odráží světlo, působí Elumen na porézní vlasy – výsledkem jsou třpytivé a lesklé barvy.

Barva na vlasy , která zastiňuje vše ostatní

Důkaz:
Použijete-li na porézní vlasy Elumen Clear – čistý odstín bez barevných pigmentů, získají vlasy zpět barevnou intenzitu i zářící lesk. Rovněž se znatelně zlepší jejich struktura. Zdravým vlasům Elumen dodá ještě více lesku.